Kde nás můžete navštívit v září 2017?

Již se můžete těšit na ZÁŘÍ, kdy nás najdete na pouti babího léta v Ostravě-Porubě na Francouzské ulici - louce, Třebovickém koláči v Ostravě-Třebovicích a na výstavě Zdraví a Duše na Černé Louce v Ostravě. 

  •  Pouť babího léta - Poruba: 9. září - 10. září 2017 (So-Ne)

  • Třebovický koláč: 15. září - 17. září 2017 (Pá-Ne)


 

 

  • Zdraví a Duše - Černá louka: 22. září - 24. září 2017 (Pá-Ne)

     

    Na výstavě Zdraví a Duše jsme ve stánku číslo 212 v hale NA2 (2. patro) u relaxačního prostoru.

 

Opět Vám nabídneme ručně vyráběné originální harmonizační šperky naší tvorby. Největší výběr bude na výstavě Zdraví a Duše. Šperky tvoříme z drahých kamenů a amazonských semen.

Všechny tyto šperky mají zapínání z chirurgické oceli 316L. Na požádání Vám můžeme upravit délku šperků, vyměnit typ náušnicových háčků atd.Přijďte si k nám zblízka prohlédnout velice zajímavou přírodninu z Ekvádoru, z níž šperky tvoříme - rostlinnou slonovinu. Zde můžete zhlédnout video o této přírodnině (od 13. minuty a 30. vteřiny).

Vyrábíme i ze vzácných kamenů jako je jantar, larimar a čaroit.

Více o kamenech:

JANTAR
Mineralogicky se označuje názvem „succinit“. Jantar je organický materiál, který vznikl fosilizací stromové pryskyřice během 40 až 50 miliónů let. Představuje spojení rostlinné, živočišné a nerostné říše. Jako šperk a platidlo se používá již od doby kamenné. Jantar má pevné spojení se zemí a zároveň v sobě obsahuje silnou pozitivní uklidňující sluneční energii o vysoké frekvenci – díky tomu náš organismus prosvětluje a očišťuje a přináší štěstí. Má schopnost zahánět depresi a odstranit nepřátelství. Je vodičem vyšších energií a má velkou ochrannou, léčivou a očistnou moc (čistí a léčí čakry). Negativní energie pohlcuje a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Můžeme jej přikládat na všechny oblasti těla, kde cítíme napětí, bolest nebo poruchu. Nošen jako šperk vyrovnává energii jin a jang. Je rovněž nástrojem zhmotňování, který nám pomáhá dosáhnout našich cílů. Přináší trpělivost, vyrovnanost, pomáhá při rozhodování a posiluje paměť. Nastoluje klid a mír. Potlačuje stres. Příznivě působí na hormonální a trávicí sytém, na slezinu, játra, žlučník, střeva, ledviny a močový měchýř. Poskytuje úlevu při infekcích s horečkami, při astmatu a bronchitidě. Při prochlazení nám poskytne pocit tepla. Uzemňuje tělesnou energii. Čakra: solar plexus, krční. Související archanděl: Ariel, Jeremiel. Znamení zvěrokruhu: rak, lev, panna, kozoroh, vodnář.
ČAROIT
Čaroit pochází z Ruska. Jeho jediné naleziště je na Sibiři v okolí řeky Čary. Pomáhá překonávat strach (i skrytý), stres a obavy; uvádí do stavu uvolnění. Transformuje negativní energii v hojivou sílu, rovněž pocit nerovnováhy mění v příjemný stav harmonie. Podporuje intuici. Zlepšuje sebehodnocení a podporuje duchovní růst. Podněcuje činnost třetího oka, srdeční a korunní čakry. Pročišťuje auru. Vyčerpanému tělu dodává energii. Působí blahodárně na oči, srdce, játra, slinivku břišní, reguluje krevní tlak. Pomáhá se zbavit křečí a bolestí. Zahání nespavost a přináší klidný a hluboký spánek. Čakra: především korunní. Související archanděl: Chaniel, Michael, Raziel. Znamení zvěrokruhu: štír, střelec. 
LARIMAR
Naleziště larimaru se nachází pouze ve Střední Americe v Dominikánské republice a na Bahamských ostrovech. Jedná se o kámen vulkanický - sopečného původu se světle modrozeleným zbarvením připomínající barvu moře. Kámen má několik dalších pojmenování: "delfíní kámen", "kámen Atlantidy", "kámen štěstí". Larimar je spojen s delfíny, jednorožci, vílami a umožnuje spojení se světem andělů a také s energií Bohyně Země. Larimar je velmi silný léčivý kámen; přináší radostnou energii, hravost. Nese v sobě moudrost Atlantidy. Léčí srdeční traumata; odstraňuje strach; předává uklidňující energii, a proto je vhodný pro meditace. Čakra: Příznivě působí na tzv. horní čakry (srdeční, krční, třetí oko, korunní). Související archanděl: Ariel, Raguel. Znamení zvěrokruhu: lev.
Komentáře

  1. Na výstavě Zdraví a Duše se na vás těšíme ve stánku číslo 212 v hale NA2 (2. patro) u relaxačního prostoru.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat